Hakkında

,Power Systems, Güç Sistemleri, силовым системам

Trend Power Commissioning Enerji, alanlarında uzun yıllar çalışmış uzman kadrosu ve teknolojik ekipman altyapısıyla enerji santralleri üzerine müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için kapsamlı mühendislik hizmetleri sunan ve Third Party Anahtar Teslimi Commissioning Hizmeti veren uluslararası bir enerji firmasıdır. Endüstriyel tesislerin projelendirme, kurulum, devreye alma, işletme ve bakım süreçleri ile enerji kaynakları üzerine hizmetler sunmaktayız.

Firmamızın amacı, işlerimizde yenilikçi hizmetler sağlayarak müşterilerimizin kompleks ve değişken taleplerine cevap verebilen ve sürekli gelişen ve değişen dünya ekonomisinde müşteri memnuniyetini daha da yükselten uluslararası bir EPC firması olmaktır.

TPC Enerji, tasarım ve uygulama aşamalarında, projelerinde kullandığı malzemenin kalitesi ve yaptığı işçiliğin niteliği ile %100 müşteri memnuniyeti politikasından taviz vermemiş; uzman mühendisleri, teknik personelleri ve sürekli eğitim faaliyetleri ile sektördeki konumunu hızla yukarılara taşımıştır.

Profesyonel iş yaklaşımımız; yöneticilerimizin ve çalışanlarımızın her zaman savunduğu ilke ve değerler olan insana, topluma ve çevreye saygı, dürüstlük, verimlilik ve müşteri odaklı çalışma bilincine dayanmaktadır.

Hizmetlerimiz